پاراسل کیش

*همراه داشتن چندماسک شخصی برای هر نفرالزامی می باشد*حضوردرمجموعه نیم ساعت قبل از شروع سانس الزامی می باشد* آقایان شلوارک،تیشرت،دمپایی وحوله وبانوان شلواروتیشرت آستین بلند(بدن نما نباشد) ودمپایی وحوله همراه داشته باشید*لطفا از آوردن افرادی که از تفریحات استفاده نمی کنندولوازم اضافه ازقبیل کالسکه و…خودداری نمایید *شرایط کنسلی : مشکلات آب و هوایی ۱۰۰ % عودت توسط آژانس* یک روز قبل از تاریخ اجرا ۵۰ % کنسلی و عودت توسط آژانس فروشنده* روز اجرا و بعد از آن اعتبار بلیط از بین میرود .

عنوان سانس
تاریخ اجرا
ظرفیت
جزئیات بلیط
نوع بلیط
زمان اجرا
قیمت
ظرفیت
تعداد
خرید
نوع بلیط
زمان اجرا
قیمت
ظرفیت
تعداد
خرید
نوع بلیط
زمان اجرا
قیمت
ظرفیت
تعداد
خرید
نوع بلیط
زمان اجرا
قیمت
ظرفیت
تعداد
خرید
نوع بلیط
زمان اجرا
قیمت
ظرفیت
تعداد
خرید

توضیحات

کیش، سرزمین تفریح‌های آبی و هوایی‌ست. غواصی، جت اسکی و قایق‌‌سواری شاید بتواند ما را سرذوق بیاورد، اما کاری که پاراسل کیش با میزان آدرلانین بدنمان می‌کند، از دست هیچ ورزش دیگری برنخواهد آمد. این چترهای رنگی ماموریت دارند تا ۲۰۰ متر ما را در سواحل کیش بالا ببرند و جایی بین آسمان و دریا دلمان را از ترس و خنده بلرزانند.

پاراسل، تفریحی‌ست که به صورت حرفه‌ای فقط در کیش انجام می‌شود. همه سواحل کیش هم امکان پاراسل‌سواری ندارند.

سرنشینان جلیقه نجات می‌پوشند، کمربندهایشان را می‌بندند و سوار یک چتر بزرگ می‌شوند. این چتر پاراسل با کابل‌های محکم ۱۵۰ متری به یک قایق وصل شده است.

وقتی قایق به سرعت شروع به حرکت می‌کند، باد آرام آرام به داخل چتر می‌رسد و آن را بلند می‌کند. به این شکل سرنشینان کم‌کم از زمین فاصله می‌گیرند و بین دریا و هوا معلق می‌مانند. برای لذت بیشتر می‌توانیم از ناخدای قایق بخواهیم موقع پرواز کردن کاری کند که پاهایمان در آب فرو برود.

بعد از آن هم می‌توانیم بخواهیم که موقع فرود با فاصله کمی اجازه دهد که با یک سقوط آزاد کمی آب‌تنی کنیم. همه این فرایند شاید کلا ده دقیقه طول بکشد، اما برای این میزان هیجان ده دقیقه هم کافی‌ست

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پاراسل کیش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *